Iławskie Spotkania Podróżnicze wracają!

Ilawskie_spotkania_podroznicze

Po kilu miesiącach i po pewnych zawirowaniach Iławskie Spotkania Podróżnicze „4 Strony” wracają! Nie wiem, czy zdajecie sobie sprawę, jaka to radość móc głosić taką nowinę 🙂 „4 Strony” to nasze kolejne „dziecko”, to nasz pomysł i ogrom pracy w to włożonej. Tym bardziej się cieszymy, że możemy zaprosić Was na kolejne spotkanie! Nie odbyłoby się ono, gdyby nie pomoc Burmistrza Iławy oraz Hotelu Stary Tartak, którym dziękujemy za wsparcie tej inicjatywy.

Jednocześnie obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań, by utrzymać wysoki poziom, jaki udało nam się wypracować w ubiegłym roku. Postaramy się, by każde spotkanie było inspirujące, by zachęcało Was do zastanawiania się nad otaczającym nas światem, by łamało schematy w Waszych i naszych głowach. Mamy nadzieję, że nasi goście będą Was zadziwiać i motywować. Po dotychczasowych reakcjach naszej publiczności myślimy, że się to udawało a to motywuje nas do dalszej pracy 🙂 Pomysłów na kolejne spotkania mamy wiele. Już prowadzimy rozmowy z kolejnymi gośćmi, których chcemy do nas zaprosić. Nie będziemy na razie zdradzać o kogo chodzi, ale możemy powiedzieć, że będzie ciekawie i różnorodnie a nawet intrygująco 🙂

Kto zatem tym razem będzie gościem Iławskich Spotkań Podróżniczych?

17 marca br. przyjedzie do nas Piotr Horzela (www.phontour.pl) , który opowie nam o Sudanie Południowym, najmłodszym państwie świata. Piotr przez blisko 20 miesięcy pracował w stolicy tego kraju, dzięki czemu na życie w tym miejscu mógł spojrzeć z szerszej perspektywy. Dowiemy się od niego, jak żyje się w mieście, w którym nie ma działających wodociągów, sieci energetycznej, ile krów trzeba mieć by zakupić żonę oraz po co ludzie wybijają sobie zęby i czym to skutkuje.

Tradycyjnie nie zapominamy o dzieciach, dla których przygotujemy kącik malucha z kredkami i kolorowankami 🙂

O spotkaniu informujemy szczegółowo w wydarzeniu na Facebooku-> https://www.facebook.com/events/834683456658832/

Szczegóły znajdziecie na poniższym plakacie. Do zobaczenia zatem!

 

Piotr_Horzela_Spotkanie
'Iławskie Spotkania Podróżnicze wracają!' has no comments

Be the first to comment this post!

Would you like to share your thoughts?

Your email address will not be published.

© Copyright 2016 odkrywacswiat.pl.  All Rights Reserved