Jedziemy w podróż dookoła świata!


Decyzja podjęta:) Jedziemy dookoła świata!!! Marzenia są po to, by je realizować, prawda? Dlatego też bierzemy roczny urlop i ruszamy: Francja, USA, Argentyna, Chile, Australia, Nowa Zelandia,  Birma, Tajlandia, Chiny, Turacja… to tylko niektóre miejsca, które chcielibyśmy zobaczyć. Jeśli zajdzie potrzeba, plan ten będziemy modyfikować pod nasze aktualne potrzeby i możliwości. Może zostaniemy gdzieś na dłużej, jeśli nam się spodoba. Jedno jest pewne: jedziemy wszyscy razem, cała nasza trójca:)

Kiedy o tym myślę, wciąż nie dowierzam, że taki właśnie mamy plan. Może inaczej…nie dowierzam, że podjęliśmy taką decyzję. Wiecie jak to jest. Marzeń można mieć wiele, nawet najbardziej szalonych ale do ich realizacji jest czasem długa i monotonna droga. Jednak, jak powiedział ktoś mądry, każda podróż zaczyna się od małego/pierwszego kroku. My ten krok właśnie postawiliśmy. Podjęliśmy decyzję i od października 2014 roku wiele kroków w naszym życiu będzie zmierzało ku realizacji tego marzenia.

Każdego dnia czytam blogi osób, które są w drodze od kilku miesięcy czy lat. Przyznam, że im zazdroszczę, kibicuję, podziwiam i trzymam kciuki za nich. Sam zastanawiam się, co by było, gdybym to ja był na ich miejscu. Jednak tego gdybania czasem jest w naszym życiu za dużo. Gdybym miał więcej pieniędzy, to…. gdybym miał więcej czasu, to… gdybym nie musiał tyle pracować, to…itd. Nasze życie płynie dalej i nie czeka na nasze gdybanie, które w 99% jest wymówką. Postanowiliśmy to zmienić:) Postanowiliśmy ruszyć w roczną podróż dookoła świata !!!

Kiedy? Teraz? Nie, nie teraz, nie w tym roku nawet (na ten rok mamy już plany wyjazdu na Bałkany), ale założyliśmy sobie, że wyruszymy w 2018- 2019 r. Może powiecie, że przecież to dużo czasu, wiele może się wydarzyć. Pewnie. Możemy np. zdecydować, że ruszamy rok wcześniej;) ale przecież od czegoś trzeba zacząć. Nie mamy na to żadnych funduszy, więc trzeba je zebrać. Jedziemy z naszym synem, więc pewne sprawy trzeba przemyśleć, dograć.  Ba! Moja szefowa jeszcze o tym pomyśle nie wie:) Zatem dużo pracy przed nami ale głęboko w to wierzę (tak tak, ja agnostyk he he), że ten plan się ziści.
'Jedziemy w podróż dookoła świata!' 3 komentarze

 1. 1 kwietnia 2014 @ 19:53 Anna Sikora

  Like it!

  Reply

 2. 1 kwietnia 2014 @ 21:00 Agata

  Trzymamy kciuki za plany ! Oby to nie była prima aprilis 🙂

  Reply

 3. 2 kwietnia 2014 @ 03:04 Emma

  Życzę powodzenia w realizacji planów. Brzmi super!

  Reply


Would you like to share your thoughts?

Your email address will not be published.

© Copyright 2016 odkrywacswiat.pl.  All Rights Reserved