My w mediach ;)

gazeta_wyborcza_okladka_07.2014Kilkanaście dni temu mieliśmy spotkanie z dziennikarzami Gazety Wyborczej, w wyniku którego powstał artykuł nt. podróżowania z dzieckiem (wydanie gazety z 25.07.2014 r.). Możecie go przeczytać tutaj (wersja z serwisu internetowego Gazety) lub ściągnąć klikając str. 1 str. 2 (wersja papierowego wydania Gazety). Zapraszamy!

 

 

 

 

radio_plus18 czerwca 2014 r. gościliśmy w olsztyńskim Radiu Plus.  W ramach audycji „Portrety Plusa” dzieliliśmy się swoją pasją, czyli podróżowaniem. Zapraszamy do odsłuchania -> kliknij tutaj .

 

 

GI_09.2013Z przyjemnością zapraszamy Was do przeczytania artykułu, który ukazał się we wrześniowym wydaniu Gazety Iławskiej. Tematem przewodnim oczywiście były nasze podróże a dokładniej, jak podróżować za naprawdę nieduże pieniądze. By pobrać artykuł, kliknij str. 1 str. 2 . Miłej lektury.

 

 

 

 

trav3W lipcu 2012 r. ukazał się trzeci już numer magazynu podróżniczego Travinegr. Niezmiernie nam miło, że i w tym numerze mieliśmy okazję opisać swoje wrażenia, tym razem po odbyciu wyprawy do Aten. Zapraszamy do przeczytania tej relacji ale zachęcamy także do przeczytania całego numeru,w  którym znajdziecie wiele bardzo interesujących historii z całego świata! Wystarczy kliknąć tutaj . Polecamy!

 

 

 

travinger_W styczniu 2012 r. zadebiutowaliśmy w magazynie podróżniczym, który opisuje niezwykłe historie niezwykłych ludzi. Nie to, że sami tak o sobie myślimy ale cieszymy się, że mogliśmy znaleźć się w takim towarzystwie. Zachęcamy zatem do czytania Travingera, który dostępny jest tylko w wersji elektronicznej. Już niebawem kolejny numer a tymczasem pierwszy można przeczytać tutaj. Udanej lektury!

 

 

 

 

a8 listopada 2011 r. miałam przyjemność być gościem Biblioteki Publicznej Miasta Gniezna. Okazją do odwiedzin była… moja planowana od 2008 r. wystawa zakładek. A dlaczego piszę o tym akurat tutaj? Dlatego, że są to zakładki z różnych części świata, pamiątki z wyjazdów naszych i naszych znajomych. Więcej o wystawie można przeczytać tutaj. Podobne wystawy mojego zbioru zakładek miały miejsce w Bibliotece Elbląskiej im. C. Norwida (05-06.2012r.) oraz w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Kisielicach (2012r.)

 

 

powiatMieliśmy okazję udzielić pierwszego wywiadu na temat naszych podróży w lokalnej gazecie pt.  „Powiat Iławski”. Jeśli ktoś ma ochotę, to wywiad (str. 8) jak i całość gazety można pobrać tutaj.

'My w mediach ;)' has no comments

Be the first to comment this post!

Would you like to share your thoughts?

Your email address will not be published.

© Copyright 2016 odkrywacswiat.pl.  All Rights Reserved