O nas

Z pozoru jesteśmy bardzo poukładaną, spokojną rodziną. Kiedy jednak bliżej się nam przyjrzysz, dostrzeżesz wulkan emocji buchający w sercu każdego z nas. Kiedy podejdziesz całkiem blisko, na wyciągnięcie ręki, zaskoczy Cię nasza życzliwość i szeroko posunięta tolerancyjność:) Podróżujemy od 2002 r. Znamy się jednak o wiele dłużej. Praktykujemy „tanie podróżowanie”, choć nie wahamy się użyć większych środków finansowych, by realizować nasze marzenia. Organizując Iławskie Spotkania Podróżnicze „4 Strony”, próbujemy zarazić innych miłością do pokonywania granic, nie tylko tych geograficznych. Na naszym blogu pokazujemy, że nie wszystko jest takie, jakie wydaje się na pierwszy rzut oka. Ludzie często niepotrzebnie budują sobie ograniczenia i opierają się na stereotypach. Uważają, że coś jest niemożliwe, bo tak ich uczono.  Staramy się więc mieć oczy i umysł szeroko otwarte.  Chcemy pokazywać, że warto podejmować próby i samodzielnie przekonać się, co jest wykonalne a co nie. I takim postrzeganiem świata próbujemy zarażać innych.

ANNA– Nieustannie fruwa 2 metry nad ziemią. Toczy ciągłą walkę między twardym życiowym realizmem a nieugiętą wiarą w cuda. Ma upodobania artystyczne, które pielęgnuje w wolnych chwilach. Świat postrzega najsilniej poprzez obrazy, muzykę i emocje. Z upodobaniem oddaje się pisaniu i nauce tańca współczesnego. Marzy o wydawaniu książek, dlatego w wolnych chwilach pisze bajki dla dzieci i opowiadania dla dorosłych. Niespiesznie, ale konsekwentnie realizuje wszystkie marzenia. Sukcesywnie pozyskuje środki z Unii Europejskiej na realizację projektów edukacyjnych i kulturalnych. Ważny jest dla niej samorozwój, więc z otwartością i ciekawością podejmuje się nowych wyzwań.

DAWID– Konkretny typ, co wymyśli, to zaraz wciela w życie. Czasem nieco w gorącej wodzie kąpany. Idealista. Sprawy społeczno-polityczne intrygują go od wielu lat. Kiedyś myślał, że zostanie Prezydentem Polski. Porzucił ów plan na rzecz pracy u podstaw. Z wykształcenia magister politologii. Obecnie z sukcesem pozyskuje kolejne miliony z Unii Europejskiej. Dokształca się i przekwalifikowuje, jeśli zachodzi taka potrzeba. Podróżuje, odkąd pamięta. Najpierw palcem po mapie i w myślach. Od 2002 r. po świecie realnym. Do wyjazdu nie trzeba go długo namawiać. Może spakować się w ciągu 5 minut. Niespełniony dziennikarz.

GABRYŚ– Nazywany przez swoich rodziców Dzieckiem Wszechświata. Ma milion pomysłów na minutę. Twardy charakter i całkiem niezły negocjator a przy tym wrażliwa dusza. Ma przebogatą wyobraźnię. Wierny głosiciel hasła „Trzeba walczyć do końca”.  Duża otwartość na ludzi miesza się w tej młodej duszy z odrobiną nieśmiałości. Przez 5 lat swojego życia odwiedził 10 państw. Organizowanie noclegów na stacjach benzynowych przychodzi mu bez trudu. Wciąż planuje kolejne eskapady. Szczególnie interesuje go ta na koniec świata:)

ANTOŚ– Najmłodszy, półtoraroczny, członek rodziny. Zdecydowanie gorący temperament ukrywający się w pozorach spokoju i grzeczności. Codziennie sprawdza, czy jego urok osobisty zamknięty w kokieteryjnym spojrzeniu, nie stracił swej mocy. Rodzice dopatrują się u niego talentu tanecznego i choreograficznego, żywo reagując na co rusz wzbogacany układ noga- ramiona- brawa. Zakochany w psiakach i kotach, także tych na kartkach książek. Jeszcze będąc w brzuchu odwiedził 3 kraje a po jego drugiej stronie zwiedził kolejne 3.

Jeśli chcesz do nas napisać, pisz śmiało. Na każde pytanie, sugestię czy propozycję współpracy odpowiemy!

Kontakt:

e-mail: ad@odkrywacswiat.pl

www.odkrywacswiat.pl

www.facebook.com/odkrywacswiat

www.twitter.com/odkrywacswiat

 

'O nas' 2 komentarze

 1. 31 lipca 2015 @ 23:26 Travelling Milady

  Miło Was bliżej poznać. Prezentujecie się naprawdę zacnie.

  Reply

  • 1 sierpnia 2015 @ 14:57 Dawid

   Witaj 🙂 Dziękujemy i pozdrawiamy!

   Reply


Would you like to share your thoughts?

Your email address will not be published.

© Copyright 2016 odkrywacswiat.pl.  All Rights Reserved