Południowa Afryka oczami Andrzeja Budnika

RPA_Budnik

Po kilku miesiącach przerwy wracamy ze spotkaniem podróżniczym.Naszym gościem będzie Andrzej Budnik, który opowie o Południowej Afryce. Spotkanie z nim to gwarancja dobrej opowieści okraszonej pięknymi zdjęciami. Przewidujemy także konkurs, w którym nagrodami będą książki.

Będzie to opowieść o przyrodzie, zwierzętach, parkach narodowych krajów południowej Afryki. Poznacie lwy i nosorożce z Zimbabwe, żyrafy, słonie i antylopy z RPA, hipopotamy z Botswany, a to wszystko na tle namibijskich wydm! 45 dni przygody w terenówce po mniej i bardziej odludnych miejscach z naciskiem na parki narodowe i safari w zdrowym tego słowa znaczeniu.

Spotkanie odbędzie się w czwartek, 13 września o godz. 18.15 w sali przy Restauracji Stary Tartak. Wstęp bezpłatny.

Natura(lna) Afryka
Rzecz o przyrodzie, zwierzętach, parkach narodowych krajów południowej Afryki. Poznacie lwy i nosorożce z Zimbabwe, żyrafy, słonie i antylopy z RPA, hipopotamy z Botswany, a to wszystko na tle namibijskich wydm! 45 dni przygody w terenówce po mniej i bardziej odludnych miejscach z naciskiem na parki narodowe i safari w zdrowym tego słowa znaczeniu.

Andrzej Budnik
Alternatywny podróżnik, zapalony bloger i geek technologiczny. Połączenie tych dziedzin sprawia, że w podróż przez australijski interior czy nowozelandzkie góry zabiera do plecaka drona, który pozwala mu przywieźć niepublikowane nigdzie wcześniej zdjęcia i oryginalne ujęcia wideo. Swoją duszę zaprzedał górom w północnym Pakistanie i tadżyckim Pamirze, które odkrywał podczas 4-letniej podróży lądowej przez Azję i Australię. Od wielu lat zaangażowany w aktywizację polskiego środowiska podróżniczego. Założyciel i obecnie współautor najstarszego, aktywnego bloga podróżniczego w Polsce – www.LosWiaheros.pl.

Nominowany do Travelerów 2010 i Kolosów 2013. Zwycięzca konkursu Blog Roku w kategorii Podróże i Szeroki Świat w 2007 roku. Zawodowo licencjonowany pilot drona w firmie www.CrazyCopter.pl specjalizującej się w fotografii lotniczej i wideo z drona. Łącząc od lat pracę zdalną i podróże stara się promować styl życia określany Cyfrowym Nomadyzmem.

Spotkanie zostało dofinansowano ze środków Programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodka Działaj Lokalnie w Iławie, tj. Stowarzyszenia „Przystań” oraz z Urzędu Gminy Miejskiej Iława.
'Południowa Afryka oczami Andrzeja Budnika' has no comments

Be the first to comment this post!

Would you like to share your thoughts?

Your email address will not be published.

© Copyright 2016 odkrywacswiat.pl.  All Rights Reserved