Tomek Michniewicz- spotkanie autorskie


Mamy dla was dobrą wiadomość! Otóż powracamy ze spotkaniami podróżniczymi. Już się nie możemy doczekać tych wszystkich pozytywnych emocji związanych z ich organizacją. Tyle wspaniałych opowieści i tyle spotkań z niesamowitymi ludźmi jeszcze przed nami! A zaczynamy od spotkania z Tomkiem Michniewiczem, które było zaplanowane na listopad zeszłego roku a które z powodu choroby Tomka musieliśmy przełożyć. No to czas na szczegóły….

 

Kilka informacji o autorze

Tomek Michniewicz-  podróżnik, dziennikarz, reportażysta, fotograf, organizator ekspedycji. Autor książek Samsara (2010), Gorączka (2011) i Swoją drogą (2014), które stały się bestsellerami. W podróży spędza często połowę roku.  Odwiedził ponad 50 krajów, niektóre z nich wielokrotnie. Autor audycji Reszta świata w radiowej Jedynce, a wcześniej Trójka przekracza granice w Trójce. Publikuje w największych polskich mediach – zajmuje się sprawami międzynarodowymi i różnicami międzykulturowymi. Zdobywca czterech nagród na Festiwalu Cywilizacji i Sztuki Mediów, Odkrywców i Podróżników Mediatravel, nominowany do nagrody Traveler magazynu „National Geographic” oraz Kolosów – najbardziej prestiżowej nagrody podróżniczej w Polsce.

Mieszkał z Pigmejami Baka w ich szałasach pośrodku lasu deszczowego na pograniczu kongijsko-kameruńskim. Rozbił
kongijsko-zambijski gang przemytników kości słoniowej. Jako jedyny Polak został wpuszczony na pokład łodzi najsłynniejszej firmy poszukującej skarbów – Mel Fisher’s Treasures. Spędził bez ochrony cały dzień w więzieniu San Quentin przeznaczonym dla najgroźniejszych przestępców.

W trakcie spotkania Tomek będzie opowiadał o swojej najnowszej książce Świat równoległy (2015). Książkę będzie można zakupić na miejscu w promocyjnej cenie oraz zdobyć autograf autora.

 

Co, gdzie kiedy

Kiedy: 01.02.2016r., godz. 18.30
Gdzie: Stary Tartak, ul. Biskupska 5, 14-200 Iława
Wstęp: Bezpłatny
Organizatorzy: Burmistrz Miasta Iławy, Stary Tartak, Anna i Dawid Kopaczewscy

Śledź wydarzenie na facebooku

swiat_michniewicz

20.06.2014 Warszawa. Tomek Michniewicz, dziennikarz, backpacker fot. Darek Golik

20.06.2014 Warszawa. Tomek Michniewicz, dziennikarz, backpacker fot. Darek Golik

Tomek Michniewicz - +Üwiat R+-wnoleg+éy-2Tomek Michniewicz - +Üwiat R+-wnoleg+éy-11Tomek Michniewicz - +Üwiat R+-wnoleg+éy-10Tomek Michniewicz - +Üwiat R+-wnoleg+éy-8About


'Tomek Michniewicz- spotkanie autorskie' has no comments

Be the first to comment this post!

Would you like to share your thoughts?

Your email address will not be published.

© Copyright 2016 odkrywacswiat.pl.  All Rights Reserved